نور و روشنایی ! اصلی مهم در تشکیل حیات . بدون نور ما نیز امروزه وجود نمی داشتیم ! قدرت و تاثیر روشنایی در زندگی همه ی موجودات غیرقابل انکار و حتی بسیار مهم و تعیین کننده است .

 

در مورد نور ، انسان نیز از دایره ی بحث ما خارج نیست . در همه ی ادوار ، همواره انسان به نور و روشنایی توجه داشته . و به دنبال راهی ، برای هرچه بهتر در اختیار گرفتن این انرژی مهم است . امروزه نیز ، که تاثیر نور و روشنایی بیش از پیش در زندگی روزمره ی ما حس می شود. و می توان گفت یکی از اصلی ترین پارامترهاست . اما شناخت و توجه ما نسبت به این اصل چه قدر است ؟با نیکامهر همراه باشید .

آشنایی با نور

 

در ارتباط با نور اصطلاحات زیادی وجود دارد که بخش قابل توجهی از این مباحث و مطالب بسیار تعیین کننده و مهم اند . یک نور پردازی خوب و استاندارد ، به ویژگی ها و پارامترهای زیادی وابسته است . افزودن آگاهی و دانش ما در مورد تک تک این ویژگی ها ، شاید از ملزومات به نظر نرسد . اما دانستن خلاصه ایی از هر ویژگی تاثیرگذار در مبحث نور ، خالی از لطف نیست . به ما کمک میکند تا بیشتر به اهمیت نورپردازی و تاثیرات آن بر زندگی و محیط پیرامون خود پی ببریم . درپی توجه به این مهم ، انتخابی دقیق و حرفه ایی داشته باشیم . از آنجا که نور و روشنایی خواص زیادی دارند و از این رو ، واحدهای مختلف زیادی برای اندازه گیری آنها وجود دارد .

اصطلاحات نور و روشنایی

در ادامه مطلب با نیکامهر ، به معرفی این اصطلاحات نور و روشنایی و واحد های مرتبط با محاسبات روشنایی می‌پردازیم . این اصطلاحات نور و روشنایی از اصول اولیه دانش نورپردازی است که دانستن آن برای هر فرد کمک شایانی ست . و حتی برای طراحان و مهندسین نو و روشنایی بسیار مهم و ضروری .

 

کمیت‌های اصلی روشنایی

 

برای اطلاع بیشتر از هر لغت و آشنایی با میزان تاثیر هر کدام درنور و روشنایی (اصطلاحات نور و روشنایی) میتوانید ، با کلیک روی هرکلمه وارد مقاله های معرفی واژگان شوید . نیکامهر ، طراح ، محاسبه کننده و تولید کننده انواع پایه روشنایی ، بهترین مشاور شما در امرمهم نورپردازی است . نیکامهر ، علاوه بر محاسبه ی دقیق میزان روشنایی مورد نیاز شما ، در محیط مورد نظرتان ، با ارائه ی انواع مختلفی از بهترین کیفیت ها و تضمین شده ترین محصولات روشنایی ، شما را تا رسیدن به مطلوب ترین نتیجه نور و روشنایی همراهی خواهد کرد . برای دیدن محصولات بیشتر از گالری نیکامهر دیدن کنید . سفارش از طریق تماس با ما و دایرکت اینستاگرام ما برای دستیابی به اطلاعات بیشتر ، همه روزه در اختیار شماعزیزان است . با ما همراه باشید . اصطلاحات نور و روشنایی

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *